top of page

Poznaj mnie i moją pracę

Profesjonalistka, która wskaże Ci drogę

Nazywam się Adrianna Gerczew i posiadam wykształcenie wyższe z pedagogiki i psychologii. 

W pracy stosuję empatyczną rozmowę i narzędzia z coachingu koncentrując się całkowicie na tym, z czym przyszedł do mnie klient.Pomagam rozwiązywać problemy i pokonywać trudności poprzez przekazanie konkretnych metod. Uczę jaką metodę i narzędzia stosować i kiedy je  wdrażać.  Dbam, aby każdy klient wyszedł ode mnie z „receptą” na uporanie się ze swoimi problemami życiowymi. W konsekwencji klienci wychodzą ze znaczącą poprawą samopoczucia. Robię to skutecznie, bo poza wiedzą i kompetencjami mam solidne doświadczenie w dokonywaniu zmian na lepsze. 

Przez wiele lat mieszkałam we Francji- w Paryżu i w Cannes, gdzie studiowałam psychologię i jednocześnie uczyłam się francuskiej mody, elegancji, stylu i dobrych manier. W 2001 roku otrzymałam w Libanie tytuł pierwszej vice Miss Europy, ponadto pracowałam jako międzynarodowa modelka. Dlatego dodatkowo zajmuję się  coachingiem wizerunkowym i budowaniem wysokiego poczucia wartości u kobiet i mężczyzn. Jestem doradcą  wizerunku w biznesie jak również stylu codziennego pasującego do wnętrza i upodobań klientów. 

Na zbudowanie wysokiego poczucia wartości wpływa nie tylko nasze zdrowie psychiczne, dbanie o zaspokajanie własnych potrzeb, asertywność, praca z przekonaniami i wewnętrznym krytykiem ale również zadowolenie z wyglądu. Dlatego w mojej pracy opiekuję się wspomnianymi obszarami traktując zmianę na lepsze w ujęciu holistycznym. 

 

Jestem także mentorką psychologii pozytywnej, języka francuskiego, yogi, medytacji, technik oddechowych i zdrowego odżywiania. 

Gwarantuję moim klientom, że po sesjach ze mną poczują się znacznie lepiej, „ubrani” w powody do szczerego  uśmiechu.

Adrianna Gerczew - psycholog Bydgoszcz
bottom of page