top of page
Psycholog Bydgoszcz - Adrianna Gerczew

Porady dla mężczyzn

 

Czy  walczysz ze swoimi skomplikowanymi uczuciami próbując je bezskutecznie zrozumieć?  Czy mylisz , że  jesteś w tym wszystkim sam? Jednocześnie zmagasz się ze stereotypami, że mężczyzna nie powinien chodzić po porady psychologiczne, bo będzie to objaw Jego słabości? Obawiasz się , że ludzie z otoczenia pomyślą przez to, że jesteś niezaradny życiowo? 


Na powyższe pytania odpowiem Tobie,  że  praca nad sobą i dbanie o zdrowie psychiczne jest bardzo ważna zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. 


Taka świadoma droga do samodoskonalenia jest objawem siły,  a nie słabości i jest tak samo ważna dla obu płci. 

 Regularne sesje psychologiczne spowodują poprawę komunikacji w Twoich relacji damsko- męskich. Dzięki nim znajdziesz odpowiedzi i rozwiązania na dręczące Cię pytania i problemy. 


Jako kobieta chętnie pomogę Ci zrozumieć kobiecy punkt widzenia w Twoich damsko- męskich problemach. Podpowiem Ci jak rozmawiać z kobietą i co zrobić, aby zatrzymać ją  przy sobie. 

Empatyczna rozmowa o problemach finansowych lub innych będzie dla Ciebie dużym wsparciem i doda siły.

Reasumując, chętnie pomogę Ci przywrócić wiarę w siebie, odzyskać dobre samopoczucie i atrakcyjność również tą wizerunkową. Chętnie doradzę Ci w co się ubrać na randkę lub inne ważne spotkanie. 

bottom of page